<

HakkımızdaÖZ-EL ELEKTROTEKNİK’in temeli 1978 yılında ÖZELMACI ELEKTRİK olarak, Hüseyin ÖZELMACI ve Ömer ÖZELMACI tarafından Gaziantep’te atıldı. Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana kalite ve ürün çeşitliliğini geliştirerek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek temel ilkemiz olmuştur. Kurulduğu dönemin ilk yıllarında sadece proje hizmeti veren ÖZ-EL ELEKTROTEKNİK hızla taahhüde odaklanarak, endüstriyel tesislerde elektrik taahhüt hizmeti vermeye başlamıştır. 2008 yılından bu yana ''ÖZ-EL ELEKTROTEKNİK İÇ VE DIŞ TİCARET TAAHHÜT İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ'' olarak faaliyetlerine deneyimli ve profesyonel kadrosu ile üstün hizmet vermeye devam etmektedir.

                  Günümüz teknolojisine ayak uydurarak faaliyetlerini bugüne kadar sürdürmeyi başarabilen, sektördeki sayılı firmalar arasında yer alan ÖZ-EL ELEKTROTEKNİK; müşteri odaklı düşünüp, profesyonel kadrosu ile yurt içi ve yurt dışı elektrik sektöründeki farklı projeler ve akılcı fikirlerle daha da gelişmeyi hedeflemektedir.

                   Faaliyetlerimiz arasında;

        - O.G. Trafo Tesisleri

        - Güç Dağıtım Panoları

        - Kompanzasyon Panoları

        - Otomasyon Panoları

        - Halı Makinelerinin Tesisat ve Arızaları

        - Hız Kontrol Cihazlarının Montaj ve Arızaları  

yer almaktadır.

                   Başarılı sonuçların gerçekleşmesinde büyük payı olan, değerli müşterilerimize ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.